Srijeda, 20. rujna
Nogomet
Kup Hrvatske, 1. kolo
Oriovac, 15,30 sati: Oriolik - Hajduk (Split)
Petak, 22. rujna
Nogomet
Proslava 41. obljetnice MV Croatia
15,30: Seniori: MV Croatia 1976 - Marsonia
17,30: Veterani: MV Croatia 1976 - Hajduk (Split)
Subota, 23. rujna
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 5. kolo, 16,30 sati
Čakovec: Međimurje - Marsonia (Slavonski Brod)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 5. kolo, 16,30 sati
Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Darda
Nova Gradiška: Sloga - Vuteks Sloga (Vukovar)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 6. kolo, 16,00 sati
Bukovlje: Slavonac - Slavonac (Nova Kapela)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 6. kolo, 16,00 sati
Trnjani: Slaven - Mladost (Čajkovci)
Jaruge: SLoga - Omladinac (Novi Grad)
Stari Perkovci: Perkovci - Mladost (Donja Bebrina)
Staro Topolje: Omladinac - Dubrava (Zadubravlje)
Beravci: Raketa - Graničar (Slavonski Šamac)
Prnjavor: Slavonija - Dilj (Klokočevik)
Garčin: Gardun - Posavac (Kupina)
Nedjelja, 24. rujna
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 5. kolo, 16,30 sati
Ivankovo: Bedem - Oriolik (Oriovac)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 6. kolo, 16,00 sati
Gornja Vrba: Omladinac - Mladost (Cernik)
Sikirevci: Sikirevci - Amater (Slavonski Brod)
Sibinj: Mladost - Zvonimir (Donja Vrba)
Brodsko Vinogorje: Graničar - Zadrugar (Oprisavci)
Batrina: Batrina - Gundinci
Rešetari: Budućnost - Tomislav (Donji Andrijevci)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 6. kolo, 16,00 sati
Stari Slatinik: Svačić - Tomica
Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Slobodnica
Brodski Zdenci: Zdenac - Slavonac (Slavonski Kobaš)
Slavonski Brod: MV Croatia 1976 - Slavonac (Brodski Stupnik)
Bebrina: BONK - Svjetlost (Lužani)
Ruščica, 18,00 sati: Posavac - Graničar (Klakar)
Podvinje: Podvinje - Sloga (Gromačnik)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 6. kolo, 16,00 sati
Brđani: Mladost - Slavija (Staro Petrovo Selo)
Laze: Graničar - Krečar (Srednji Lipovac)
Gornji Bogićevci: Sloboda - Omladinac (Vrbova)
Ljupina: Slaven - Slavonija (Bodovaljci)
Gunjavci Drežnik: Slavonac - Dinamo (Godinjak)
Dragalić: Dragalić - Graničar (Magić Mala)
Okučani: Psunj Sokol - Posavac (Davor)
Srijeda, 27. rujna
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 6. kolo, 16,30 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Osijek II
Oriovac: Oriolik - Slavija (Pleternica)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 6. kolo, 16,30 sati
Nova Gradiška: Sloga - Otok
Tenja: Slavonac - Željezničar (Slavonski Brod)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -