Srijeda, 3. svibnja
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 25. kolo, 17,00 sati
Oriovac: Oriolik - Međimurje (Čakovec)
Četvrtfinale kupa ŽNS Brodsko-posavskog
Donja Vrba, 17,00: Zvonimir - Marsonia (Slavonski Brod)
Petak, 5. svibnja
Sportske igre mladih
Turneja radosti
Slavonski Brod, Trg Ivane Brlić Mažuranić, 11,00 sati
Subota, 6. svibnja
Akrobatski rock*n*roll
1. Otvoreno prvenstvo Slavonskog Broda
Sportska dvorana Vijuš, 14,00 sati
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 26. kolo, 17,00 sati
Čakovec: Međimurje - Marsonia (Slavonski Brod)
Belišće: Belišće - Oriolik (Oriovac)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 25. kolo, 17,00 sati
Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Sloga (Nova Gradiška)
Jurjevac: Zrinski - Graničar (Brodski Varoš)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 22. kolo, 17,00 sati
Sikirevci: Sikirevci - Gundinci
Oprisavci: Zadrugar - Mladost (Sibinj)
Gornja Vrba: Omladinac - Podvinje
Nova Kapela: Slavonac - Mladost (Cernik)
Donja Vrba: Zvonimir - Batrina
Bukovlje: Slavonac - Tomislav (Donji Andrijevci)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 18. kolo, 17,00 sati
Podcrkavlje: Podcrkavlje - BONK (Bebrina)
Ciglenik: Omladinac - Vatrogasac (Grižići)
Seoce: Trenk - Mladost (Jakačina Mala)
Šumeće: Šokadija - Posavac (Kaniža)
Stupnički Kuti: Graničar - ASK (Gornji Andrijevci)
Banovci: Mladost 1977 - Ciglenik
Boks
Memorijal dr.Aleksandar Jelen
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 17,00 sati
Nedjelja, 7. svibnja
Kajak-kanu
Međunarodna regata Slavonski Brod 2017.
Slavonski Brod, start i cilj kod Stadiona uz Savu, 10,00 sati
Nogomet
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 22. kolo, 17,00 sati
Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Mladost (Malino)
Tomica: Tomica - Slavonac (Brodski Stupnik)
Slobodnica: Slobodnica - Amater (Slavonski Brod)
Gornja Bebrina: Slavonac - MV Croatia 1976 (Slavonski Brod)
Gromačnik: Sloga - Slavonac (Slavonski Kobaš)
Stari Slatinik: Svačić - Zdenac (Brodski Zdenci)
Lužani: Svjetlost - Graničar (Klakar)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 22. kolo, 17,00 sati
Staro Topolje: Omladinac - Gardun (Garčin)
Slavonski Šamac: Graničar - Omladinac (Novi Grad)
Trnjani: Slaven - Mladost (Bicko Selo)
Beravci: Raketa - Slavonija (Prnjavor)
Jaruge: Sloga - Mladost (Čajkovci)
Stari Perkovci: Perkovci - Mladost (Donja Bebrina)
Klokočevik: Dilj - Sapci
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 22. kolo, 17,00 sati
Vrbova: Omladinac - Posavac (Davor)
Gunjavci Drežnik: Slavonac - Slavonija (Bodovaljci)
Mačkovac: Sava - Mladost (Brđani)
Laze: Graničar - Krečar (Srednji Lipovac)
Staro Petrovo Selo: Slavija - Slaven (Ljupina)
Okučani: Psunj Sokol - Budućnost (Rešetari)
Godinjak: Dinamo - Sloboda (Gornji Bogićevci)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 14. kolo, 17,00 sati
Sredanci: Šokadija - Posavac (Kaniža)
Vranovci: Bratstvo - Sloga (Vrpolje)
Zadubravlje: Dubrava - Sloga (Stružani)
Selna: Selna - Sava (Svilaj)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 12. kolo, 17,00 sati
Magić Mala: Graničar - Soko 1970 (Orubica)
Tisovac: Croatia - Orljava (Dragovci)
Adžamovci: Polet - Sloga (Komarnica)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -